O firmie

Szanowni Państwo,

Zawiłości podatkowe, zmiany w ustawach i towarzyszące temu zagrożenie to istotny problem przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Tylko rzetelne i odpowiedzialne decyzje w sferze finansowoksięgowej oparte na wnikliwej analizie prawnej są gwarancją rozwoju firmy. Wiemy o tym...

 

W Tax & Law nasi księgowi każdego dnia troszczą się o bezpieczeństwo Klientów. Kwalifikacje zatrudnianych specjalistów, ciągłe doskonalenie wiedzy poprzez udział w najlepszych szkoleniach, szybkość i skuteczność podejmowanych działań oraz niezwykle szczegółowa ocena sytuacji Partnerów to coś, co zaowocowało zaufaniem wielu firm od niewielkich jednoosobowych działalności aż po spółki prawa handlowego.

Wszechstronność, sumienność, indywidualne podejście...

Zdobywane latami doświadczenie pozwala nam teraz świadczyć efektywną, kompleksową obsługę księgową firm prywatnych, spółek z kapitałem zagranicznym, ale również fundacji i stowarzyszeń realizujących różne cele. Służymy rzetelną radą nie tylko w zakresie samej księgowości. Pomagamy rozwiązywać problemy w obszarze kadrowo-płacowym i starannie dobieramy najkorzystniejsze modele opodatkowania, biorąc pod uwagę profil prowadzonej przez Klienta działalności. Prowadzimy otwarte oraz wewnętrzne szkolenia z zakresu działalności gospodarczej, prawa handlowego, prawa podatkowego i windykacji należności.

...sukcesy Klientów miarą kompetencji.

Naszym założeniem jest interdyscyplinarność i kompleksowość świadczonych usług. Opieka prawna na stałe współpracujących z nami, kompetentnych, lojalnych, kierujących się interesem Klienta Adwokatów
i Radców Prawnych daje Państwu pewność podejmowanych decyzji w zakresie wyboru inwestycji oraz gwarancję osiągnięcia miana bezpiecznej firmy o stabilnej pozycji na rynku.

 

Terminowość, zrozumienie, elastyczność i dyskrecja – oto co powoduje, że nasze usługi pomagają Klientom odnieść sukces, nam zaś każdego dnia przynoszą satysfakcję i chęć do ciężkiej pracy.