Zakres usług

obsługa prawna

„Sprawiedliwość jest drugim wielkim zadaniem prawa, jednak pierwszym jest pewność prawa, pokój”.Gustav Radbruch

W ramach naszych usług proponujemy Państwu profesjonalną i rzetelną opiekę oraz doradztwo w zakresie prawa pracy, cywilnego, handlowego i gospodarczego. Pomagamy w wyborze właściwej formy działalności gospodarczej oraz w trakcie procesu rejestracji firmy. Sporządzamy umowy, opinie, pisma, dokumenty i analizy dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania podmiotów prawa handlowego. Prowadzimy sprawy sądowe w zakresie windykacji, przygotowujemy pozwy i wnioski egzekucyjne. Wielokrotnie mieliśmy okazję wspierać naszych Klientów we wszystkich aspektach dotyczących zawierania i wykonywania umów najmu z galeriami lub centrami handlowymi.

Jasne, zrozumiałe i praktyczne rozwiązania.

Naszym zadaniem, które traktujemy ze szczególnym pietyzmem, jest ograniczenie do absolutnego minimum wszystkich zagrożeń, związanych z niejasnością przepisów i nowelizacją ustaw. Mogą Państwo zawsze liczyć na wsparcie doświadczonych prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach - pomogą przygotować stosowne dokumenty i zajmą się Państwa reprezentacją w razie sporów. Służymy radą w zakresie rozwiązywania problemów, które mogą pojawić się przy negocjacjach umów biznesowych oraz w przypadku przekształcania lub likwidacji spółek.

Odpowiedzialność i opieka zgodna z nowymi technologiami

Swoje wsparcie oferujemy mikro-przedsiębiorcom oraz spółkom prawa handlowego – zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych działań. Nasi Klienci mają stały dostęp online do swoich danych księgowych poprzez niezwykle intuicyjny i funkcjonalny system iFaktury24.